Монтаж заземлення під ключ

Електропроводка житлового будинку залишається небезпечною без установки заземлення. Якщо енергосистема дасть збій, саме заземлення зможе спрямувати струм у землю. Це гарантія того, що при появі короткого замикання не виникне пожежа чи небезпечний для життя розряд.

Контур заземлення, тобто заземлюючий пристрій, повинен мати стабільні електропараметри. Лише якісне й довговічне обладнання зможе забезпечити захист і гарантувати безперебійне функціонування пристроїв та безпеку персоналу, що займається обслуговуванням.

Вертикальні заземлювачі з’єднуються між собою за допомогою провідника і горизонтальних заземлювачів. Так виглядає контур заземлення, що облаштовується на дачі чи на подвір’ї будь-якого приватного будинку. Який же вид мають вертикальні заземлювачі. Частіш за все вони виготовляються у формі стержнів. Їх діаметр варіює від 14 до 20 мм.

Арматура не може виступати в якості заземлюючих провідників чи вертикальних заземлювачів. Справа в тому, що її зовнішній шар гартований. Це впливає на окислювальні процеси і порушує розподіл струму.

Контур заземлення має форму рівностороннього трикутника. Для правильних розрахунків варто зробити на подвір’ї розмітку. Монтаж контуру заземлення слід здійснювати не перевищуючи максимально допустимої відстані від фундаменту споруди, яка складає 1 метр.

Системи заземленняFS-Блискавкозахист

підходять для обслуговування і ремонту будь-яких пристроїв. Вони дозволяють організувати заземлення:

  • мобільного зв’язку;
  • виробничих підприємств;
  • нафтогазового устаткування;
  • одно- та багатоповерхових будинків;
  • серверу й електроустановок;
  • пожежно-охоронної сигналізації.

Монтаж контуру заземлення: особливості методики

При установці захисного заземлення спеціалісти нашої компанії користуються модульно-штирьовим принципом облаштування заземлюючого контуру. При цьому перевагу віддаємо торговій марці обладнання блискавкозахисту від ТД “Системи Безпеки”  FS-Блискавкозахист . Електрики забезпечують опір розтіканню меж захисного заземлення величиною, що відповідає 0,5-10 Ом. Параметр визначається з урахуванням особливостей завдання.

Неправильний монтаж контуру заземлення чи відсутність достатніх знань про особливості роботи зробить установку системи марною. Що вдіяти? Як мінімум проконсультуватися у фахівця, а ще краще – замовити монтаж заземлення. Електрики врахують всі необхідні параметри та здійснять установку захисного заземлення, дотримуючись важливих правил та норм.

 1. Стрижень. Його параметри варіюють, та стандартна довжина складає півтора метра, а діаметр – не більше 2 см.
 2. Затискач. Елемент потрібен для з’єднання горизонтальної і вертикальної частини захисного заземлення.
 3. Муфта оцинкована, вона може бути й латунною.
 4. Допоміжні елементи. Значно спрощують монтаж заземлення та процес занурення у ґрунт. До них відносяться посадочні майданчики, насадки і т.п.
 • Обстежують схему контуру заземлення на визначених об’єктах.
 • Видають протокол перевірки заземлення електролабораторій.
 • Створюють технічне завдання для підготовки робочого проекту контуру заземлення.
 • Узгоджують проект заземлення.
 • Постачають комплекти, котрі необхідні, щоб здійснити монтаж контуру заземлення.
 • Безпосередній монтаж заземлення.
 • Електровимірювання.
 • Проводять підготовку всієї необхідної документації.

Чому варто замовляти монтаж заземлення у професіоналів?

Послуги спеціаліста, котрий знає як вибрати і правильно встановити заземлюючий контур, передбачають отримання ряду переваг. До них відносяться:

  • Контур заземлення з мінімально можливою площею.
  • Зменшення масштабності земляних робіт.
  • Зручний монтаж заземлення з використанням сучасної технології.
  • Стійкість заземлюючих провідників та інших елементів конструкції до корозії (мінімальна тривалість експлуатації ЗУ становить більше 2 десятків років).
  • Невисокі витрати, необхідні в процесі експлуатації.
  • Монтаж контуру заземлення в підвалі, колодязі і т.п.
  • Надання всієї необхідної документації на заземлюючі пристрої.

Наша компанія пропонує модульне заземлення, що задовольнить потреби будь-якої організації.

Воно гарантує безпечне функціонування одноповерхової дачі і величезного житлового комплексу, тож придбати обладнання зможе і будівельна компанія, і штатний електрик, що займається обслуговуванням приватного сектору. Якщо перед вами постала задача здійснити монтаж заземлення, та виникли проблеми з вибором системи, проконсультуйтеся з нашим спеціалістом.

Перевагикомпанії

З дня свого заснування одним з основоположних пріоритетів компанії є бездоганна якість, щоб найкращим способом задовольнити побажання своїх споживачів і підтримати лідерство.

Знання тадосвід

Багаторічний досвід роботи і передові технології, які використовують фахівці компанії Gamma Design, дозволяють розширювати асортимент і ще більше підвищувати якість продукції.

Контроль комплектуючих

Постійний контроль якості комплектуючих, одержуваних тільки від надійних і перевірених постачальників, забезпечує високу якість продукції, що випускається.

Індивідуальне кодування

Кожен продукт маркується індивідуальним кодуванням, що дозволяє детально простежити його історію та комплектуючі, що використовуються при виробництві.

Якість продукції підтверджено

Якість продукції підтверджена результатами досліджень і сертифікатами VDE, EAC, а також свідченнями, виданими зокрема: UL, ETL, Predom OBR BBJ, Bureau Veritas, PZH.підтверджено

Досвідта експертиза

20

Років на ринку

02

Офіційних представництв

5120

Здано об`єктів

4351

Задоволених клієнтів

Якщо у Вас виникли будь-які запитання чи необхідна консультація, зв`яжіться з нами, наші менеджери будуть раді вам допомогти.

Нашіпослуги