Монтаж електричної теплої підлоги

Підігрів підлоги встановлюється в будь-якому приміщенні. Це найкорисніша система опалення для людини, адже вона враховує фізіологічний розподіл температури тіла. Джерелом тепла в системі являється вмонтований в підлогу нагрівальний кабель. Він сприяє рівномірному розподілу тепла, а спеціальний терморегулятор з датчиком температури підлоги та повітря автоматично підтримує зазначений рівень температур.

Комфортний мікроклімат

Електрична тепла підлога не пересушує повітря і створює оптимальний мікроклімат у кімнаті. Ідеальний рівень вологості повітря в приміщенні має становити 40-60%. Система опалення, зазвичай, знижує його десь до 30%. Сухе повітря спричиняє кашель та ускладнює дихання. При температурі вище 24°C також збільшується ризик роздратування слизової оболонки. Обігрів поверхні підлоги дозволяє підтримувати нижчу температуру повітря при збереженні теплового комфорту.

Відсутність протягу

Традиційні системи опалення спалюють і піднімають пилюку. Гаряче повітря прямує до стелі, та охолоджуючись, опускається донизу. Приміщення нагрівається нерівномірно. Виникають конвекційні потоки – головна причина протягів, які можуть викликати застуду й алергічні приступи. Застосування обігріву підлоги – захист від надмірно активної циркуляції повітря. Як результат – відсутність протягів та розсіювання пилюки.

Рівномірне розподілення тепла

У випадку використання кабельної системи опалення, різниця температури повітря між рівнем голови та ніг є мінімальною, адже тепло в приміщенні розподіляється достатньо рівномірно.

Основні перевагипідігріву підлоги

 • Збереження естетики приміщення за рахунок відсутності нагрівачів, котелень, тепло- і газопроводів.
 • Висока надійність і довговічність системи.
 • Просте управління й обслуговування.
 • Екологічність та відсутність забруднення навколишнього середовища.
 • Низькі інвестиційні капіталовкладення.
 • Можливість опалення різних приміщень у різні часові періоди без необхідності запуску всієї системи одночасно.
 • Електромагнітне випромінювання нагрівальних кабелів – нижче допустимих меж.
 • Відсутність необхідності виділення окремого приміщення під котельню чи бойлерну, нема потреби прокладання труб опалення.

Який матеріал покриття можна використовувати при електричному обігріві?

 • Керамічна плитка чи керамограніт
 • Килими, товщиною не більше 1,5 см
 • ПВХ покриття, ламінат, паркетна дошка
 • Паркет
 • Дерев’яна підлога

Система кабельного опалювання успішно експлуатується у будь-якому приміщенні не залежно від типу покриття. Електрична тепла підлога встановлюється в будівлях різного призначення – житлових та комерційних. Такі системи досить широко використовуються у ваннах, душових, басейнах, навіть в зимових садах, гаражах, на терасах і мансардах. Оболонка кабелю та кінцеві муфти – водонепроникні, а контроль ізоляції перевіряється на виробництві, тож система є абсолютно безпечною.

Під кабельну систему укладають шар теплоізоляції та утеплювач. Поверх нього монтується стяжка невеликої товщини, а потім встановлюється обране покриття. Такий вид теплої підлоги оптимально підходить для кухні та санвузла. Вона часто стає основним джерелом обігріву в приміщенні.

Монтаж електричної теплої підлоги

Якщо плануєте монтувати систему тепла підлога в приміщенні під яким розміщена квартира, то теплоізоляція і стяжка – не обов’язкові. Достатньо закріпити мати чи кабелі клеєм. Декоративне покриття ж надійно захистить нагрівальні елементи. Встановлена система зможе обігріти не лише підлогу, а й приміщення.

Монтаж електричної теплої підлоги

Плівкова тепла підлога гарно підходить у тому випадку, коли виконавець не має можливості чи бажання займатися капітальними роботами, які пов’язані з ремонтом чи заміною стяжки. Нагрівальний мат, товщиною в 3 мм, монтують безпосередньо під покриттям підлоги в ділянці, що вільна від меблів. Система оптимально виконує функції додаткового опалення.

Монтаж електричної теплої підлоги

Чи можна використовувати кабельну систему для основного обігріву? В чому різниця між ними?

Тепла підлога

Створює комфортну температуру, та основним видом опаленням в приміщенні залишаються традиційні системи. Електрична тепла підлога не потребує великих капіталовкладень для підготовки поверхні та монтажу елементів – достатньо встановити нагрівальні кабелі на старе покриття чи рівну бетонну поверхню. При цьому монтаж теплоізоляції – не обов’язковий.

Основний обігрів

Система здатна компенсувати тепловитрати і забезпечити постійну температуру повітря в приміщенні.

Як правило, розрахункова потужність комплексу опалення складає:

 • для нових будівель з дуже хорошою ізоляцією 50-70 Вт/м2;
 • для приміщень без ізоляції – 100-120 Вт/м2;
 • для систем тепла підлога у ванних кімнатах близько 130-150 Вт/м2.

Типи терморегуляторіві ефективність керування

Для досягнення комфорту й економічності системи необхідно використовувати терморегулятори ELEKTRA. Вони бувають механічними, електронними та з програмуванням. За комплектацією розрізняють декілька видів:

 • із датчиком температури підлоги;
 • датчик температури підлоги + вбудований датчик температури повітря, який варто застосовувати на великих площах. Це збільшить точність та ефективність нагрівальної системи.

Терморегулятор із програмованим керуванням зменшить використання електрики, а управління через Wi-Fi дозволить керувати системою на відстані. Програмований терморегулятор працює більш ефективно і знижує витрати електрики до 30%.

Нагрівальні електросистеми знайшли своє призначення в різноманітних сферах:

 • Системи обігріву жолобів, водостічних труб та дахів (захист від льоду та снігу).
 • Системи антиобледеніння (підігрів тротуарів, сходів, пандусів, холодильних установок, теплиці).
 • Системи обігріву труб, трубопроводів та ємностей.

Перевагикомпанії

З дня свого заснування одним з основоположних пріоритетів компанії є бездоганна якість, щоб найкращим способом задовольнити побажання своїх споживачів і підтримати лідерство.

Знання тадосвід

Багаторічний досвід роботи і передові технології, які використовують фахівці компанії Gamma Design, дозволяють розширювати асортимент і ще більше підвищувати якість продукції.

Контроль комплектуючих

Постійний контроль якості комплектуючих, одержуваних тільки від надійних і перевірених постачальників, забезпечує високу якість продукції, що випускається.

Індивідуальне кодування

Кожен продукт маркується індивідуальним кодуванням, що дозволяє детально простежити його історію та комплектуючі, що використовуються при виробництві.

Якість продукції підтверджено

Якість продукції підтверджена результатами досліджень і сертифікатами VDE, EAC, а також свідченнями, виданими зокрема: UL, ETL, Predom OBR BBJ, Bureau Veritas, PZH.підтверджено

Досвідта експертиза

20

Років на ринку

02

Офіційних представництв

5120

Здано об`єктів

4351

Задоволених клієнтів

Якщо у Вас виникли будь-які запитання чи необхідна консультація, зв`яжіться з нами, наші менеджери будуть раді вам допомогти.

Нашіпослуги