Монтаж системи блискавкозахисту

Що ми називаємо блискавкою? Це електричний розряд, який може бути довжиною, як 1, так і всі 10 кілометрів. При цьому діаметр його складає лише кілька сантиметрів. Температура каналу коливається до 30000оС, а сила струму іноді сягає навіть не сотень, а тисяч ампер.

Ми бачимо розряди блискавки поміж хмарами і, дуже часто вони ударяють в землю. Якими ж бувають наслідки? Удар блискавки може:

  • пошкодити конструктивні елементи будинків та споруд;
  • пробити дах;
  • зіпсувати електричні прилади;
  • викликати пожежу;
  • вивести з ладу пожежну сигналізацію;
  • травмувати людину чи тварину;
  • призвести до загибелі.

Система блискавкозахисту:про що мова

Щоб захистити будівлю, а також людей, котрі в ній перебувають, від випадкового попадання блискавки, використовують цілий комплекс спеціальних заходів. Його завдання не лише спіймати розряд, а й перенаправити його в землю. Стандартний склад системи блискавкозахисту:

  • приймач;
  • струмовідводи;
  • заземлювачі.

Видиблискавкозахисту

Існує зовнішній та внутрішній блискавкозахист. Задача першого перехопити заряд і направити струм у землю. Коли блискавка ударяє в споруду, система приймає удар на себе та відводить струм в заземлення. Там енергія розсіюється, не спричиняючи нікому шкоди. Дуже важливо створити безпечні умови перебування, як всередині, так і зовні об’єкта.
Системи захисту від блискавок встановлюються на споруди будь-якого типу. Фіксуються вони на даху. В кожному індивідуальному випадку використовуються відповідні кріплення.

Головні елементисистеми блискавкозахисту

Першим серед них є блискавкоприймач. Його основна задача – перехопити блискавку. Пристрій здатний витримати прямий удар. Як виглядає цей важливий елемент? У приватному будинку його роль може виконувати дріт, прокладений по виступаючим конструкціям. Не менш популярний і стрижневий блискавкоприймач. Він використовується для захисту комина.

Струмовідвід перенаправляє заряд від блискавкоприймача до заземлювача. Він ніколи не використовується в одиничному екземплярі. Має бути, як мінімум 2 струмовідводи. Середня відстань між ними на одноповерхових будинках складає близько 20 метрів.

Заземлювач відводить струм у землю. Це вертикальний стрижень зі сталі, може бути вкритий міддю. Матеріал виготовлення забезпечує тривалу експлуатацію. Якою ж є довжина стрижня? Вона залежить від опору ґрунту. В середньому складає близько 7 метрів.

Матеріали дляблискавкозахисту

Блискавкозахист FS здатний забезпечити захист будь-якого об’єкта незалежно від його складності. Матеріал покрівлі та особливості навколишнього середовища не мають значення. Ми завжди знайдемо рішення. Для клієнтів підготували кілька варіантів обладнання. Вони зроблені з різного матеріалу:

Стійкість до корозії оцинкованих елементів збільшується в кілька разів. Обладнання використовується для захисту торговельних центрів, житлових будинків, споруд виробничого призначення та інших об’єктів, котрі передбачають не надто складні умови експлуатації.

оцинкований блискавкозахист

Система заземлення активно використовується для захисту комплексів промислового типу, та не обмежується ними. Деталі стійкі до корозії навіть при особливо агресивних умовах експлуатації. Вони оброблені методом гарячого цинкування.

оцинкований блискавкозахист

Вироби не лише стійкі до корозії, а й мають дуже привабливий вигляд. Можуть експлуатуватися понад 50 років. Обробляти деталі доволі складно, тому й ціна на блискавкозахист не надто низька.

блискавкозахист з нержавіючої сталі

Мідне обладнання купують для важливих об’єктів історичного та державного значення, фінансової сфери. Критеріями вибору є солідність та висока якість. Ціна – відповідна.

мідний блискавкозахист

Системи захисту обробляють за допомогою порошкового фарбування. В результаті поверхня отримує додатковий захист від впливу несприятливих умов навколишнього середовища і декоративні властивості. Такий блискавкозахист найчастіше цікавить власників приватних будинків, котрі можуть підібрати виріб бажаного кольору відповідно до особливостей дизайну споруди.

мідний блискавкозахист

Типиблискавкозахисту

Розрізняють 2 системи блискавкозахисту – пасивну та активну. Активний блискавкозахист за допомогою спеціального пристрою генерує високочастотні імпульси. Він здатний перехопити блискавку на достатньо далекій відстані. Гарантує високий рівень захисту.

Гідним представником активної системи блискавкозахисту є польський GROMOSTAR. Пристрої ORW-ELS вже давно відомі на європейському ринку. Вони найпопулярніші в країні виробництва і у Франції.

Перевагикомпанії

З дня свого заснування одним з основоположних пріоритетів компанії є бездоганна якість, щоб найкращим способом задовольнити побажання своїх споживачів і підтримати лідерство.

Знання тадосвід

Багаторічний досвід роботи і передові технології, які використовують фахівці компанії Gamma Design, дозволяють розширювати асортимент і ще більше підвищувати якість продукції.

Контроль комплектуючих

Постійний контроль якості комплектуючих, одержуваних тільки від надійних і перевірених постачальників, забезпечує високу якість продукції, що випускається.

Індивідуальне кодування

Кожен продукт маркується індивідуальним кодуванням, що дозволяє детально простежити його історію та комплектуючі, що використовуються при виробництві.

Якість продукції підтверджено

Якість продукції підтверджена результатами досліджень і сертифікатами VDE, EAC, а також свідченнями, виданими зокрема: UL, ETL, Predom OBR BBJ, Bureau Veritas, PZH.підтверджено

Досвідта експертиза

20

Років на ринку

02

Офіційних представництв

5120

Здано об`єктів

4351

Задоволених клієнтів

Якщо у Вас виникли будь-які запитання чи необхідна консультація, зв`яжіться з нами, наші менеджери будуть раді вам допомогти.

Нашіпослуги