Монтаж системи сніготанення

Ефективним способом захисту даху від обмерзання, скупчення снігу і утворення бурульок є застосування сучасних систем підігріву.

Обігрів пандусів та алей

Легка та швидка установка гарантує оперативне рішення проблеми, забезпечує гарний обігрів поверхонь із бетону чи бруківки.

Обігрівання під’їзних автодоріжок

Максимальна ширина колії становить 0,6 м

Підігрів технічних територій

Гарантія безпечного перебування на сходинках, балконах і терасах. Підтримання території поруч з аварійними виходами в чистому стані

Захист від травмування на доріжках для пішоходів

Використання кабельного обігріву значно зменшує ризик травмування поряд з будівлями комерційного призначення.

СистемиСніготанення

Зима, як завжди, приходить несподівано, тож далеко не завжди вдається вчасно прибрати снігові замети. Навіть невелика кількість опадів може, як мінімум, ускладнити пересування. Сніг, що перетворився на лід часто стає причиною травматизму. Шкоди зазнає не лише здоров’я громадян, а й автотранспорт та інші види майна.

 

Щоб убезпечити себе від небажаних наслідків, люди часто посипають дороги та алеї сіллю і піском. Результат від подібних маніпуляцій не оправдовує очікувань. Проте, існує більш ефективний спосіб – кабельний обігрів. Система сніготанення зігріє сходинки та доріжки. Її використання допоможе зекономити не лише час, а й кошти. Та й видаляти лід власноруч – сумнівне задоволення.

СистемиСніготанення

Системи сніготанення здійснюють обігрів поверхонь по принципу функціонування «теплої підлоги». Проте, існує відмінність. Щоб зробити більш комфортним перебування на відкритому майданчику, використовується надпотужний нагрівальний елемент. Він захищений від згубного впливу навколишнього середовища.

На поверхню, наприклад, на шар гравію укладають кабель. Його заливають бетоном. Залишається зробити лише фінішне оформлення плиткою або заасфальтувати.
Обігрівання доріжок та сходів напряму залежить від функціонування невеличкої метеостанції. Вона визначить температуру й вологість покриття та повітря, вирахує наскільки промерзла земля під поверхнею бетону. Дані отримає терморегулятор. При несприятливих умовах він відправить сигнал для включення нагріваючого елемента. Куди ж подінеться тала вода? Вона потрапить до водозбірника і, відігріта поверхня стане безпечною.

Система Сніготанення

З підігрівом поверхні впорається, як кабель, так і мати. Останні дуже швидко монтуються, десь у 8 разів швидше, аніж кабель. Проте, нагрівальні мати менш потужні. До того ж, їх можна встановити лише на поверхню прямокутної форми.

Система Сніготанення

• Автоматичне очищення сходів, тротуарів та інших поверхонь від снігу/льоду.
• Профілактика псування автотранспорту.
• Обігрів сходинок допоможе в рази знизити вірогідність травматизму в холодний період.
• Можливість забути про неекономічні та низькоефективні варіанти боротьби з льодом (сіль та шкідливі препарати).
• Економія часу та грошей, адже їх втрата неминуча при розчищенні снігу вручну.
• Збільшення термінів експлуатації тротуару та доріжок.

Система Сніготанення

Система сніготанення успішно контактує з усіма матеріалами, які використовуються для покриття алей і доріжок.

Система Сніготанення

Керуваннясистемою

Датчик температури й вологості автоматично знімає показники та відправляє їх на терморегулятор. Нагрівальна система сніготанення знаходиться в «сплячому» режимі. У разі виникнення потреби вона запускається. Подібні особливості функціонування сприяють значній економії енергоресурсів.

Замовляйте систему сніготанення! Наші інженери прибудуть на місце установки для точного обчислення необхідних параметрів. Ви озвучите їм свої вимоги і розкажете про бажані функції. Сучасне обладнання та якісний нагрівальний кабель дозволять системі працювати довго та ефективно, вмикаючись лише за необхідності.

Перевагикомпанії

З дня свого заснування одним з основоположних пріоритетів компанії є бездоганна якість, щоб найкращим способом задовольнити побажання своїх споживачів і підтримати лідерство.

Знання тадосвід

Багаторічний досвід роботи і передові технології, які використовують фахівці компанії Gamma Design, дозволяють розширювати асортимент і ще більше підвищувати якість продукції.

Контроль комплектуючих

Постійний контроль якості комплектуючих, одержуваних тільки від надійних і перевірених постачальників, забезпечує високу якість продукції, що випускається.

Індивідуальне кодування

Кожен продукт маркується індивідуальним кодуванням, що дозволяє детально простежити його історію та комплектуючі, що використовуються при виробництві.

Якість продукції підтверджено

Якість продукції підтверджена результатами досліджень і сертифікатами VDE, EAC, а також свідченнями, виданими зокрема: UL, ETL, Predom OBR BBJ, Bureau Veritas, PZH.підтверджено

Досвідта експертиза

20

Років на ринку

02

Офіційних представництв

5120

Здано об`єктів

4351

Задоволених клієнтів

Якщо у Вас виникли будь-які запитання чи необхідна консультація, зв`яжіться з нами, наші менеджери будуть раді вам допомогти.

Нашіпослуги