Системи промислового обігріву

Промисловий обігрів – це невід’ємна частина будь-якого сучасного виробництва, він використовується для підтримки правильного рівня температури в промислових приміщеннях, а також окремо застосовується для обігріву трубопроводів, цистерн, грунту.

Системи промислового обігріву складаються з елементів контролю та управління, а також із великої кількості кабелів. Від типу та потужності останніх залежить максимальна температура нагрівання. Промисловий обігрів сприяє швидкому таненню снігу та льоду і запобігає появі криги.

Для кожного конкретного об’єкта потрібен спеціальний проект системи. В ньому мають бути враховані тип, довжина та потужність кабелю і системи управління. У деяких випадках також необхідні контролери й термостати.

Промисловий електрообігрів обов’язково застосовується при транспортуванні води, природного газу, нафти, масел, дизельного палива, мазуту, бітуму. Крім хімічної промисловості, технічний обігрів використовується в будівельній галузі, в пивоварнях, в кондитерських, молочних заводах.

Промисловий електрообігрівзапобігає:

 • обмерзанню, промерзанню системи;
 • парафінізації нафти і нафтопродуктів;
 • скупченню золи, шлаку на поверхні бункерів;
 • деформації грунту під кріогенними і морозильними установками.

За допомогою нашої продукції ви зможете вирішити практично будь-які завдання:

 • Організувати промисловий електрообігрів виробничого обладнання.
 • Підтримувати задану температуру робочого середовища в трубопроводах, резервуарах, імпульсних лініях і в іншому технологічному обладнанні.
 • Створити температурні умови, необхідні для забезпечення технологічного процесу.

Задача морозильної камери полягає в підтриманні стабільно низьких температур, тож цілком природно, що з часом підлога під нею промерзає. Цей процес не реально спинити, навіть при наявності гарно облаштованої теплоізоляції. Минуть тижні і, промерзне навіть ґрунт під підлогою. Волога, що знаходиться в землі, замерзаючи спричиняє підняття ґрунту, внаслідок чого руйнується підлога і виходить з ладу все обладнання.

Монтаж системи промислового обігріву буде найкращим рішенням. Його ефективність є незаперечною. Що для цього потрібно? Під час будівництва морозильної камери нагрівальні елементи заливають цементом. Поверх готової стяжки, для мінімізації тепловитрат, укладають теплоізоляцію.

В чому полягає вигода клієнта:

 • Економія коштів, як наслідок невисоких енерговитрат.
 • Низька вартість обслуговування. Системи опалення відмінно функціонують – без збоїв та порушень, тож тривалий час обходяться без ремонту.
 • Баланс температур, що дозволяє знизити енергозатрати, а також точний та зручний контроль процесів роботи.
 • Автоматичне регулювання потужності. Система промислового обігріву працює злагоджено без додаткових маніпуляцій з боку людини.

Більш ніж 50% футбольних полів в Європі обладнані системами кабельного промислового обігріву газону. Устаткування є екологічним, компактним і практично безшумним. Воно не вимагає додаткових приміщень, необхідних для насосної станції чи водозмішувального вузла, навіть ємностей для аварійного зливу отруйного антифризу.

Щоб увімкнути промисловий обігрів не потрібні додаткові підготовчі маніпуляції. Нагрів ґрунту футбольного поля почнеться відразу після подачі напруги без витрат часу на розігрів теплоносія.

Облаштована система дозволить вам отримати якісну розсаду значно раніше, ніж звичайно. Під дією тепла молоді пагони будуть швидко розвиватися. Вони матимуть високий імунітет і, навіть при різкому похолоданні не загинуть, адже коріння залишиться в теплому ґрунті.

Електричний промисловий обігрів для ґрунту в теплиці називають системою «тепла грядка». Це запорука вашого майбутнього врожаю. Коренева система буде рости і розвиватися в теплі, а рослини – приносити плоди аж до настання холодів.

Використовуються для:

 • води
 • нафтопродуктів
 • бітуму і т. д.

Монтаж системи промислового обігріву потрібен для підтримання технологічної температури і захисту резервуарів та трубопроводів від замерзання. Системи підігріву дозволяють зберегти величину кінематичної в’язкості продукту, не допустивши створення закупорення і зупинки трубопроводу. Завдяки їм збільшується швидкість транспортування рідин і забезпечується пуск трубопроводу, частково або повністю заповненого продуктом, після зупинки. Більш того, завдяки стабільному обігріву зникають проблеми зливу з резервуарів в’язких продуктів і, для цього достатньо мінімальної кількості часу.

Слід зазначити, що промисловий обігрів застосовується також в трубопроводах для транспортування газоподібних продуктів. Їх головне призначення в цьому випадку – запобігти випаданню конденсату при охолодженні газу.

Електрообігрів труб саморегулюючим та резистивним кабелем

Електрообігрів труб саморегулюючим кабелем

Стабільно працюючий обігрів труб водопостачання, виробничих ліній і т. д. потрібен для підтримки властивостей рідин на рівні, що забезпечує їх вільне перекачування, а також безаварійне функціонування обладнання. Сфера його застосування:

 • майданчики обробки сирої нафти і газу нафтогазовидобувних станцій;
 • труби водопостачання і каналізації на магістральних насосно-компресорних станціях;
 • нафтохімічні підприємства.

Протяжність трубопроводу, як правило, становить до 100 метрів.

Електрообігрів труб резистивним кабелем

Трубопроводи, що з’єднують рознесені установки, наприклад, резервуари і насосні станції, й окремі технологічні майданчики нафтовидобувних та нафтохімічних підприємств обігріваються за допомогою резистивного кабелю.

Характерна особливість – досить велика протяжність без розгалужень від 100 до 3000 метрів.

Перевагикомпанії

З дня свого заснування одним з основоположних пріоритетів компанії є бездоганна якість, щоб найкращим способом задовольнити побажання своїх споживачів і підтримати лідерство.

Знання тадосвід

Багаторічний досвід роботи і передові технології, які використовують фахівці компанії Gamma Design, дозволяють розширювати асортимент і ще більше підвищувати якість продукції.

Контроль комплектуючих

Постійний контроль якості комплектуючих, одержуваних тільки від надійних і перевірених постачальників, забезпечує високу якість продукції, що випускається.

Індивідуальне кодування

Кожен продукт маркується індивідуальним кодуванням, що дозволяє детально простежити його історію та комплектуючі, що використовуються при виробництві.

Якість продукції підтверджено

Якість продукції підтверджена результатами досліджень і сертифікатами VDE, EAC, а також свідченнями, виданими зокрема: UL, ETL, Predom OBR BBJ, Bureau Veritas, PZH.підтверджено

Досвідта експертиза

20

Років на ринку

02

Офіційних представництв

5120

Здано об`єктів

4351

Задоволених клієнтів

Якщо у Вас виникли будь-які запитання чи необхідна консультація, зв`яжіться з нами, наші менеджери будуть раді вам допомогти.

Нашіпослуги