Сервісне обслуговування систем електрообігріву

Діагностику систем обігріву бажано проводити перед початком їх експлуатації, а також напередодні періоду, в якому плануються максимальні навантаження. Коли мова йде про електрообігрів систем антизледеніння чи сніготанення, тобто про сезонне обладнання, слід зазначити, що його варто перевіряти восени (під час пуску) та навесні (коли систему планується перевести до режиму очікування).

Без профілактично-ремонтних робіт не обійтися у випадку наявності дефектів чи інших нюансів, котрі заважають стабільному функціонуванню системи. Довговічність механізму та якість його роботи залежать від своєчасної діагностики. Перевіряти слід будь-які системи кабельного обігріву не залежно від їх призначення. Серед них найбільшим попитом користуються:

Системи антизледеніння для покрівлі. Вони експлуатуються взимку, формуючи надійний захист водостоку та елементів покрівлі від льоду та руйнацій.

Обігрів труб та ємностей. Гарантує дотримання стабільного температурного режиму і підтримує технологічний процес, пов’язаний з транспортуванням та зберіганням рідин.

Системи сніготанення. Необхідні для того, щоб захистити людей від травмування на сходах і пішохідних зонах, терасах чи в’їздах до паркувальних майданчиків. Входи до будинку, магазину чи офісного приміщення мають бути безпечними навіть у холодну пору року. Використовуючи системи сніготанення, ви захистите їх від намерзання льоду.

Електрообігрів приміщень. Сприяє створенню комфортного мікроклімату. Використовується, як для підігріву підлоги, так і в якості способу опалювання кімнат.

Захист ґрунту від промерзання під морозильною камерою.

Обслуговування:особливості та нюанси

Системи електрообігріву потребують технічного обслуговування на високому рівні в період експлуатації, а особливо в час максимального навантаження. Цю необхідність часто залишають поза увагою. Зустрічаються й інші помилки, пов’язані з неправильним підбором обладнання чи прорахунками в проекті. Як наслідок, система виходить із ладу в період активної експлуатації. Це призводить до створення аварійних ситуацій, які загрожують життю та здоров’ю і спричиняють високі матеріальні збитки.Технічне обслуговування має значення. Під час процесу відбувається перевірка опору ізоляції та нагрівальних секцій. Також необхідно протестувати терморегулятор і подивитись чи спрацьовують апарати диференційного захисту.

Кабелі, комутаційні коробки й розподільчі щитки оглядаються візуально. У разі потреби міняють комплектуючі та підтягують клемні з’єднання. При наявності дефектів, спеціаліст складає акт. Відповідно до нього проводять ремонт та усувають несправності.

Щоб гарантувати правильність функціонування систем блискавкозахисту, варто займатися діагностикою та сервісним обслуговуванням всіх наявних пристроїв. Мова йде не лише про планові огляди. Діагностика потрібна після повені, потужного вітру чи сильної грози.

Найчастіші причини порушення функціональності систем електрообігріву

Захисне обладнання може спрацювати у випадку пошкодження силового кабелю. Також можливий варіант з розгерметизацією сполучних коробок чи несправності нагрівальної секції. Для безпечної експлуатації система електрообігріву має бути оснащена диференційним автоматом захисту.Якщо електрообігрів ввімкнений, та не працює, слід звернути увагу на кабель. Неправильний монтаж чи недостатня довжина призводять до виникнення подібної ситуації. Однією із причин непрацездатності є й низька потужність кабелю. Таке можливо, якщо неправильно розрахувати нагрівальну секцію.Зверніть увагу на якість кабелю та особливості його монтажу.

Найчастіше пошкодження елемента відбувається:

  • в період ремонту покрівлі;
  • під час реконструкції водостоку;
  • при ремонті приміщень, оснащених «теплою підлогою»;
  • під час проведення маніпуляцій на ділянках обігріву.

Як правило, розрахункова потужність комплексу опалення складає:

Якщо вчасно не потурбуватися про цілісність ізоляції, не усунути пошкодження кабелю, то заміна нагрівальної секції буде неминучою. Волога за невеликий проміжок часу призведе до знищення захисного екрана. Елемент стане непридатним для використання, адже буде нести небезпеку.

Зацікавлені в сервісному обслуговуванні системи електрообігріву? Наші спеціалісти проведуть її швидку діагностику та визначать термін реалізації ремонтно-профілактичних робіт.

Перевагикомпанії

З дня свого заснування одним з основоположних пріоритетів компанії є бездоганна якість, щоб найкращим способом задовольнити побажання своїх споживачів і підтримати лідерство.

Знання тадосвід

Багаторічний досвід роботи і передові технології, які використовують фахівці компанії Gamma Design, дозволяють розширювати асортимент і ще більше підвищувати якість продукції.

Контроль комплектуючих

Постійний контроль якості комплектуючих, одержуваних тільки від надійних і перевірених постачальників, забезпечує високу якість продукції, що випускається.

Індивідуальне кодування

Кожен продукт маркується індивідуальним кодуванням, що дозволяє детально простежити його історію та комплектуючі, що використовуються при виробництві.

Якість продукції підтверджено

Якість продукції підтверджена результатами досліджень і сертифікатами VDE, EAC, а також свідченнями, виданими зокрема: UL, ETL, Predom OBR BBJ, Bureau Veritas, PZH.підтверджено

Досвідта експертиза

20

Років на ринку

02

Офіційних представництв

5120

Здано об`єктів

4351

Задоволених клієнтів

Якщо у Вас виникли будь-які запитання чи необхідна консультація, зв`яжіться з нами, наші менеджери будуть раді вам допомогти.

Нашіпослуги