ПроКомпанію

Компанія “Гамма Дизайн” розпочала свою активну діяльність у 2006 році, реалізувавши ряд великих проектів в сфері дизайнерських послуг.

Працюючи поруч з відомими будівельними компаніями Львівщини, наша компанія набула безцінного досвіду в роботі, а найголовніше в спілкуванні з клієнтами та партнерами.

Основні напрямки діяльності нашої фірми були пов’язані з постачанням технологічного обладнання при будівництві та ремонті будівель. Подальший розвиток показав основні пріоритети та напрямки.

НашіПослуги

Офіційний представник нагрівального кабелю ELEKTRA в Україні

Офіційний дистриб`ютор продукції компанії ELEKTRA в Україні

Одним із основних пріоритетних напрямків компанії стало постачання електричних нагрівальних кабелів та комплектуючих відомої у світі компанії “ELEKTRA” (Польща). Таким чином, наша компанія, здобула право бути ексклюзивним постачальником електричних нагрівальних кабелів ELEKTRA для обігріву підлог, терас, систем сніготанення та систем захисту від снігу та льоду, кабелів для підігріву трубопроводів та технологічного обладання.
Отримавши досвід у впровадженні систем електричного обігріву, ми не лише пропонуємо шеф-монтаж, але й допомагаємо нашим партнерам та клієнтам самостійно впроваджувати такі системи, допопомагаючи як розрахунками, так і підбором комплектуючих. Знаючи ньюанси таких систем, ми завжди ділимось цим із своїми партнерами, проводячи навчальні, практичні семінари, а також стаючи учасниками будівельних виставок.

Перейти в каталог

Крім цього наша компанія пропонує послуги монтажу систем пасивного блискавкозахисту та заземлення марки FS-блискавкозахист (Україна), а також монтаж систем активного блискавкозахисту Gromostar (Польща). Після виконання такого роду робіт, ми видаємо клієнтам технічні паспорти та протоколи на заземлення, адже ми маємо власну електротехнічну сертифіковану лабораторію.
А використовуємо тільки якісне і прогресивне обладнання та комплектуючі, яке вже встигло зарекомендувати себе як ефективне і надійне. Воно забезпечить довговічність системи та її безперебійну роботу. У сфері блискавкозахисту та системах кабельного електричного обігріву ми наче риби у воді. Це дозволяє нам виконувати всі роботи швидко та якісно. Знаючи тонкості та ньюанси таких систем, ми завжди ділимось цим із своїми партнерами, проводячи навчальні, практичні семінари, а також шеф-монтаж.

Альтернативне джерело тепла в приміщенні

Сьогодні опалювати приміщення електрикою чи не найдешевше. У цьому Вам допоможуть електричні конвектори ADAX (Норвегія). Конвекторні побутові електрообігрівачі можуть бути використані як для тимчасового або локального нагріву, так і для основного опалення. Норвезький конвектор створює м’який, приємний мікроклімат в опалювальному приміщенні, а вбудований датчик забезпечує економію електроенергії. Сучасні електрообігрівачі поєднують електронагрів і інфрачервоне випромінювання; з ними можна не боятися за безпеку квартири — всі електрообігрівачі Adax оснащені системою, блокуючою роботу приладу при появі перешкоди для виходу повітря. Будь-який настінний електрообігрівач може бути встановлений безпосередньо поряд з м’якими меблями — диваном, кріслом або ліжком. Всі електрообігрівачі Норвегія випускає з найвищими характеристиками: вони не випалюють кисень і абсолютно екологічні.

Системи захисту даху від снігу та льоду

Саме із систем антиобледеніння (або ж систем захисту даху від снігу та льоду) почався наш шлях у наданні послуг електричного обігріву. За час співпраці із нашими польськими партнерами - заводу виробника Elektra, ми впровадили системи обігріву жолобів і водостоків на таких відомих об'єктах, як Оперний театр і Львівська Ратуша у Львові, Консерваторія ім. Чайковського у Києві, велика кількість готелів у Буковелі, Славську та Львові та ін, вже не кажучи про спільні проекти із нашими партнерами у всіх областях нашої країни.

Компанія “Гамма Дизайн” являється постійним учасником різноманітних виставок та конференцій. Щоквартально проводяться навчальні семінари для проектних та монтажних організацій. Ми співпрацюємо з спеціалізованими періодичними виданнями, де освітлюємо питання присв’ячені кабельним електричним системам опалення та системам блискавкозахисту. Йдучи цим шляхом, ми хочемо запропонувати Партнерам завершену та зрозумілу концепцію, що дає можливість швидко та якісно реагувати на потреби Клієнта, приходити до взаєморозуміння при вирішенні різноманітних питань, від співробітництва, до допомоги в проектуванні та монтажі.

Сьогодні компанія “Гамма Дизайн”, це структура, яка динамічно розвивається та розширює свої ринки збуту.

Головні перевагиНашої компанії

Ми віримо, що індивідуальне ставлення до кожного клієнта - це шлях до побудови довготривалої співпраці, довіри до бренду, та впевненість у якості наданого сервісу.

Консультація та прорахунок

Продаж

Монтаж

Сервіс та обслуговування

Якщо у Вас виникли будь-які запитання чи необхідна консультація, зв`яжіться з нами, наші менеджери будуть раді вам допомогти.