Монтаж системи антиобледеніння

Приходить зима і, виникає безліч проблем. Постають задачі, пов’язані не лише з прибиранням снігу та льоду. Треба зняти бурульки з даху, а також захистити труби від замерзання.
Крига на даху чи фасаді є надто небезпечною для людей. Вона може нанести значної шкоди здоров’ю, зіпсувати водостоки, покрівлі, фасад і транспорт. Сучасні системи обігріву дахів і водостоків ELEKTRA дозволяють вирішити проблеми, що супроводжують утворення льоду та бурульок. При цьому вони істотно скорочують витрати й не передбачають ризики, пов'язані з механічним очищенням.

Систему обігріву монтують у жолобах, що розміщені на даху чи в місцях, де можливе накопичення снігу. Кабель розтоплює сніг і, вода стікає по трубах. Лід – не утворюється, водостік – не руйнується.

Системи для захисту даху– вдала інвестиція

Систему обігріву монтують у жолобах, що розміщені на даху чи в місцях, де можливе накопичення снігу. Нагрівальний кабель розтоплює сніг і, вода стікає по трубах. Лід – не утворюється, водостік – не руйнується.

Основніїї переваги:

 • відсутність льоду та снігових заметів на дахах;
 • запобігання утворенню бурульок;
 • профілактика травмування від падіння брил та льоду;
 • запобігання пошкодженню фасадів;
 • збільшення терміну експлуатації покрівлі;
 • захист жолобів і водостічних труб від руйнування у наслідок замерзання;
 • запобігання виникненню мокрих плям на фасаді, які сприяють появі грибків та пошкоджень у наслідок заморожування й ерозії.

Лід та бурульки:чому вони з’являються на будівлях

Погане утеплення даху є головною причиною появи льоду на покрівлі. Слабка теплоізоляція спричиняє підйом теплого повітря. Воно згодом прогріває дах. У свою чергу покрівля прогрівається сонцем, – сніг тане й замерзає на її краях. Так виникають бурульки. Єдиний вихід – встановити систему ELEKTRA.

Переваги кабелівзовнішнього використання ELEKTRA

Ми встановлюємо нагрівальні кабелі для зовнішнього використання, які:

 • стійкі до ультрафіолету;
 • не бояться опадів;
 • мають хорошу стійкість до механічних пошкоджень;
 • витримують вплив негативних і позитивних температур
 • зберігають свої характеристики протягом гарантійного терміну.

Підбір кабелівдля системи антиобледеніння

Вибір потужності кабелю, котрий буде змонтований, напряму залежить від кліматичних умов. Має значення не лише мінімальна температура середовища, а й інтенсивність випадання снігу.

Для захисту даху і його компонентів повинен бути використаний нагрівальний кабель з покриттям, що здатне витримати ультрафіолетове випромінювання – резистивний чи саморегулюючий:

 • ELEKTRA VCDR20;
 • ELEKTRA TuffTec30;
 • SelfTec ® Pro для складної інсталяції.

Систему обігріву жолобів і водостоків можна змонтувати на будь-якій поверхні. Чи то плоска покрівля чи дах з металочерепиці або кераміки, покрівля фальцева або мідна. Для кожного типу даху є свої певні комплектуючі та кріплення. Їх підбір радимо довірити спеціалістам. Правильність вибору гарантує збільшення працездатності та ресурсу змонтованої системи антиобледеніння

Кабелі фіксують на трубах і жолобах за допомогою тросу з кліпсами (якщо труба довша ніж 6 м) чи при використанні кліпс та затискачів. Відстані між елементами не має перевищувати 40 см.

Кабелі фіксують на трубах і жолобах за допомогою тросу з кліпсами

Управління пуском і відключенням обігріву здійснюється контролером, який фактично являє собою невелику метеостанцію, що працює в повністю автоматичному режимі. Вона складається з терморегулятора з використанням датчика вологості, що розташований на дні жолоба, і датчика температури, який змонтований у недосяжному для сонячних променів місці. Блок управління, самостійно аналізуючи інформацію, включає обігрів тільки коли це необхідно: при морозній, та сухій погоді він працювати не буде, а при випаданні снігу і появі ознак талої води обігрів увімкнеться.

Управління пуском і відключенням обігріву здійснюється контролером

Системаавтоматизована

Щоб вона активно запрацювала необхідна наявність декількох факторів:

 • Опади – сніг чи дощ.
 • Температура +2-7ºС.

При надто низькій температурі робота системи антиобледеніння не має сенсу, адже відсутні мокрі опади. Такий алгоритм управління гарантує, що ринви і водостоки залишаться сухими та чистими при будь-якій погоді, а витрати електроенергії на обігрів будуть мінімальними. Так, для Львівської області тривалість роботи грамотно змонтованої системи знаходиться у межах 150-170 годин у зимовий сезон.

Перевагикомпанії

З дня свого заснування одним з основоположних пріоритетів компанії є бездоганна якість, щоб найкращим способом задовольнити побажання своїх споживачів і підтримати лідерство.

Знання тадосвід

Багаторічний досвід роботи і передові технології, які використовують фахівці компанії Gamma Design, дозволяють розширювати асортимент і ще більше підвищувати якість продукції.

Контроль комплектуючих

Постійний контроль якості комплектуючих, одержуваних тільки від надійних і перевірених постачальників, забезпечує високу якість продукції, що випускається.

Індивідуальне кодування

Кожен продукт маркується індивідуальним кодуванням, що дозволяє детально простежити його історію та комплектуючі, що використовуються при виробництві.

Якість продукції підтверджено

Якість продукції підтверджена результатами досліджень і сертифікатами VDE, EAC, а також свідченнями, виданими зокрема: UL, ETL, Predom OBR BBJ, Bureau Veritas, PZH.підтверджено

Досвідта експертиза

20

Років на ринку

02

Офіційних представництв

5120

Здано об`єктів

4351

Задоволених клієнтів

Якщо у Вас виникли будь-які запитання чи необхідна консультація, зв`яжіться з нами, наші менеджери будуть раді вам допомогти.

Нашіпослуги